top of page

Group

Public·7 members
Michael Hill
Michael Hill

Jak získat originální apk soubory z Google Play bezpečně a rychle


Jak stáhnout apk z google play
Google Play je oficiální obchod s aplikacemi pro zařízení se systémem Android, kde si můžete snadno vybrat, stáhnout a nainstalovat tisíce aplikací zdarma nebo za poplatek. Ale co když chcete stáhnout aplikaci, která není dostupná v Google Play pro vaše zařízení nebo vaši zemi? Nebo co když chcete mít zálohu instalačního souboru aplikace pro pozdější použití? Nebo co když nemáte přístup k internetu na vašem mobilu nebo tabletu, ale jen na počítači?


V takových případech se může hodit možnost stáhnout apk soubory přímo z Google Play. Apk soubory jsou instalační soubory aplikací, které si můžete uložit na paměť vašeho zařízení nebo na externí médium a nainstalovat je kdykoliv bez nutnosti připojení k internetu. V tomto článku vám ukážeme, co jsou apk soubory, proč je stahovat, jak je nainstalovat a jak je stáhnout přímo z Google Play pomocí dvou jednoduchých metod.
jak stáhnout apk z google playCo jsou apk soubory a proč je stahovat?
Apk soubory jsou archivní soubory, které obsahují všechny potřebné komponenty pro instalaci aplikace na zařízení se systémem Android. Každá aplikace, kterou si stáhnete z Google Play, má svůj vlastní apk soubor, který se automaticky rozbalí a nainstaluje na vašem zařízení. Apk soubory mají obvykle koncovku .apk a můžete je otevřít pomocí některého z pokročilých správců souborů nebo speciálních aplikací pro práci s apk soubory.


Stahování apk souborů mimo Google Play může mít několik výhod, ale také několik nevýhod. Mezi výh Mezi výhody stahování apk souborů mimo Google Play patří:


jak stáhnout apk soubory přímo z google play


jak použít apk downloader pro stahování aplikací z google play


jak získat originální apk soubory z google play bezpečně


jak nainstalovat apk soubory z google play do telefonu nebo tabletu


jak stahovat apk soubory z google play pomocí webové stránky apps.evozi.com


jak povolit instalaci z neznámých zdrojů pro apk soubory z google play


jak stahovat apk soubory z google play na počítači s pevným internetem


jak stahovat apk soubory z google play, které nejsou kompatibilní s vaším zařízením


jak stahovat apk soubory z google play, které jsou dostupné pouze pro určité regiony


jak stahovat apk soubory z google play, které si žádají dodatečná data ke stažení


jak stahovat apk soubory z google play pro zálohu nebo pozdější instalaci


jak stahovat apk soubory z google play, které jsou zdarma a neobsahují malware nebo škodlivé kódy


jak stahovat apk soubory z google play pomocí doplňku do prohlížeče Google Chrome


jak stahovat apk soubory z google play pomocí mobilní aplikace Hry Google Play


jak stahovat apk soubory z google play pomocí mobilní aplikace Knihy Google Play


jak stahovat apk soubory z google play pomocí mobilní aplikace Device ID


jak stahovat apk soubory z google play pomocí pokročilých správců souborů jako X-Plore nebo ES Správce souborů


jak stahovat apk soubory z google play pomocí čísla *#*#8255#*#* pro zjištění ID zařízení


jak stahovat apk soubory z google play pomocí návodu na svetandroida.cz


jak stahovat apk soubory z google play pomocí návodu na support.google.com


jak stahovat apk soubory z google play pro testování nových verzí aplikací


jak stahovat apk soubory z google play pro vyzkoušení různých funkcí a možností aplikací


jak stahovat apk soubory z google play pro sdílení aplikací s přáteli nebo rodinou


jak stahovat apk soubory z google play pro porovnání kvality a výkonu aplikací


jak stahovat apk soubory z google play pro osobní úpravu nebo modifikaci aplikací


jak stahovat apk soubory z google play pro naučení se programování nebo vývoji aplikací


jak stahovat apk soubory z google play pro rozšíření své sbírky aplikací a her


jak stahovat apk soubory z google play pro objevování nových a zajímavých aplikací a her


jak stahovat apk soubory z google play pro podporu tvůrců a vývojářů aplikací a her


jak stahovat apk soubory z google play pro řešení problémů nebo chyb v aplikacích a hrách


 • Můžete stáhnout aplikace, které nejsou dostupné v Google Play pro vaše zařízení nebo vaši zemi, například kvůli geografickému omezení, nekompatibilitě, cenzuře nebo jiným důvodům. • Můžete stáhnout starší verze aplikací, které vám lépe vyhovují nebo jsou stabilnější než novější verze. • Můžete mít zálohu instalačních souborů aplikací pro případ, že byste je potřebovali znovu nainstalovat nebo je sdílet s jinými uživateli. • Můžete stáhnout aplikace na počítači a pak je přenést na vaše zařízení pomocí USB kabelu, Bluetoothu nebo jiného způsobu.Mezi nevýhody stahování apk souborů mimo Google Play patří:


 • Můžete narazit na falešné nebo škodlivé aplikace, které obsahují viry, malware, spyware nebo jiný nežádoucí software. • Můžete porušit autorská práva nebo licenční podmínky aplikací, pokud je stahujete z neoficiálních zdrojů. • Můžete ztratit přístup k aktualizacím a podpoře aplikací, pokud je nainstalujete z jiných zdrojů než z Google Play. • Můžete ohrozit bezpečnost a stabilitu vašeho zařízení, pokud nainstalujete apk soubory z nedůvěryhodných zdrojů nebo pokud povolíte instalaci apk souborů z neznámých zdrojů.Rizika a bezpečnostní opatření při stahování apk souborů
Stahování apk souborů mimo Google Play není bez rizik. Pokud si nejste jisti původem a kvalitou apk souboru, můžete si tím narušit funkčnost vašeho zařízení, ztratit data, kompromitovat soukromí nebo se stát obětí kybernetického útoku. Proto je důležité dodržovat několik bezpečnostních opatření při stahování apk souborů:


 • Stahujte apk soubory pouze z ověřených a důvěryhodných zdrojů, jako jsou oficiální webové stránky vývojářů aplikací, renomované webové portály pro stahování aplikací nebo alternativní obchody s aplikacemi. • Kontrolujte recenze a hodnocení aplikací od jiných uživatelů, abyste se vyhnuli falešným nebo nefunkčním aplikacím. • Kontrolujte oprávnění a požadavky aplikací, abyste se vyhnuli aplikacím, které žádají přístup k citlivým datům nebo funkcím vašeho zařízení. • Použijte antivirový program nebo jinou ochranu proti škodlivému softwaru na vašem zařízení i na počítači, abyste se vyhnuli infekci viry, malwarem nebo spywarem. • Použijte VPN službu nebo jinou metodu pro anonymizaci vaší Použijte VPN službu nebo jinou metodu pro anonymizaci vaší online aktivity, abyste se vyhnuli sledování, cenzuře nebo blokování při stahování apk souborů. • Povolte instalaci apk souborů z neznámých zdrojů pouze dočasně a pouze pro konkrétní apk soubory, kterým důvěřujete. Po instalaci aplikace znovu zakážte tuto možnost.Jak povolit instalaci apk souborů na vašem zařízení?
Pokud chcete nainstalovat apk soubory na vašem zařízení se systémem Android, musíte nejprve povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů. Tato možnost je výchozí nastavení zakázána z bezpečnostních důvodů, aby se zabránilo instalaci škodlivých nebo neautorizovaných aplikací. Jak povolit instalaci apk souborů závisí na verzi systému Android, kterou máte na vašem zařízení. Obecně platí, že postup je následující:


Nastavení zabezpečení a povolení neznámých zdrojů
 • Otevřete Nastavení na vašem zařízení a vyberte Zabezpečení nebo Soukromí. • Pod položkou Neznámé zdroje nebo Neznámé aplikace najděte přepínač nebo zaškrtávací políčko a zapněte ho. • Potvrďte varování, které se objeví, a stiskněte OK nebo Povolit.Nyní můžete instalovat apk soubory z jakéhokoli zdroje mimo Google Play. Pokud máte novější verzi systému Android (8.0 Oreo nebo vyšší), můžete povolit instalaci apk souborů pro každou aplikaci zvlášť. Například, pokud chcete stáhnout apk soubor pomocí webového prohlížeče, musíte povolit instalaci apk souborů pro tuto aplikaci. Postup je následující:


 • Otevřete Nastavení na vašem zařízení a vyberte Aplikace a oznámení. • Vyberte Pokročilé a potom Zvláštní přístup k aplikacím. • Vyberte Instalace neznámých aplikací a najděte aplikaci, kterou chcete použít pro stahování apk souborů. • Zapněte přepínač Povolit z tohoto zdroje.Správce souborů a instalace apk souborů
Po povolení instalace apk souborů z neznámých zdrojů můžete pokračovat k samotné instalaci. K tomu budete potřebovat správce souborů, který vám umožní najít a otevřít apk soubory na vašem zařízení. Některá zařízení mají již předinstalovaný správce souborů, jiná si jej musíte stáhnout z Google Play. Některé populární správce souborů jsou například ES File Explorer, Solid Explorer, Astro File Manager nebo Files by Google. Postup instalace apk souborů je následující:


Otevřete správce souborů na vašem zařízení a najděte složku, kam jste ulož Postup stahování a použití Evozi Apk Downloader
Otevřete webovou stránku Evozi Apk Downloader na vašem počítači nebo na vašem zařízení se systémem Android. URL adresa je


V poli Package name or Google Play URL vložte název nebo URL adresu aplikace, kterou chcete stáhnout. Například, pokud chcete stáhnout aplikaci Facebook, můžete zadat facebook nebo


 • Klepněte na tlačítko Generate Download Link a počkejte, až se vygeneruje odkaz pro stahování apk souboru. • Klepněte na tlačítko Click here to download com.facebook.katana now a uložte apk soubor na vašem počítači nebo na vašem zařízení.Nyní můžete přenést apk soubor na vaše zařízení se systémem Android a nainstalovat ho pomocí správce souborů, jak jsme popsali výše.


Omezení a alternativy Evozi Apk Downloader
Evozi Apk Downloader je užitečná služba, ale má také několik omezení. Například, můžete stáhnout pouze jednu aplikaci každých 30 minut, můžete stáhnout pouze aplikace, které jso


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page